Balustrady

W swojej ofercie posiadamy aluminiowe balustrady balkonowe. Zapewniają one nie tylko bezpieczeństwo balkonu, ale również dodają mu wyjątkowego charakteru i nowoczesnego wyglądu. Dzięki różnorodności kolorów i modeli, nasze balustrady balkonowe mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji każdego klienta, spełniając nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Sprawdzą się zarówno na zewnątrz jako ozdoba balkonowa, ale także wewnątrz pomieszczeń na przykład na schodach, wewnętrznych balkonach i antresolach.

Balustrady francuskie są nieodłącznym elementem naszej produkcji. Montowane są na zewnętrznej krawędzi okien francuskich lub drzwi balkonowych, a dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom z aluminium, zapewniające bezpieczeństwo i estetykę.

Balustrady tarasowe produkowane przez naszą firmę to połączenie solidnej konstrukcji i eleganckiego designu. Wiemy jak ważne znaczenie ma taras, więc  proponujemy aluminiową konstrukcję odporną na warunki atmosferyczne i przede wszystkim łatwą w montażu.

Wszystkie balustrady malowane są proszkowo w naszej lakierni. Nasi klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorów dostępnych w ofercie podstawowej i rozszerzonej. W standardzie oferujemy najpopularniejsze kolory z palety RAL, które mogą być wykończone na matowo lub z drobną strukturą. Dodatkowo, przygotowaliśmy dziesięć odcieni imitujących drewno, stanowiących doskonałą alternatywę dla desek drewnianych.

Balustrady znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy na indywidualny wymiar. Specjalny opracowany system umożliwia łatwy samodzielny montaż.

Jesteś zainteresowany naszą balustradą balkonową? Koniecznie sprawdź nasze realizacje, a jeśli potrzebujesz porady lub darmowej wyceny – skontaktuj się z nami!